Zbiorniki LPG toroidalne

Zbiorniki toroidalne, w kształcie koła pojazdu, to aktualnie najczęściej stosowany typ zbiornika. Montowane są w miejscu koła zapasowego w podłodze bagażnika lub podwieszane do pojazdu. Oferta zbiorników LPG toroidalnych Auto Gaz-u w Miszewie:

  • Dostosowana jest do każdego samochodu, zarówno osobowego jak dostawczego.
  • Dzięki długoletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami montujemy zbiorniki prawie wszystkich producentów zbiorników LPG w Polsce.
  • Do każdego zbiornika dołączony jest certyfikat tj. dokument potwierdzający badanie techniczne inspektora Transportowego Dozoru Technicznego. Badanie dopuszcza nowy zbiornik do eksploatacji w pojazdach na okres 10 lat od daty jego produkcji.

Pokrowiec na koło zapasowe – bezpłatnie.  Do każdego zbiornika toroidalnego montowanego w miejsce koła zapasowego dołączamy pokrowiec na koło.

Dodatkowe zabezpieczanie zbiorników zewnętrznych podwieszanych – bezpłatnie. Powierzchnie zbiorników zewnętrznych podwieszanych do podwozia pojazdu, dodatkowo zabezpieczamy specjalistycznym środkiem.

  • Preparat tworzy mocną i elastyczną warstwę, która chroni powierzchnię zbiornika przed zadrapaniami i drobnymi uszkodzeniami
  • Tworząca się na powierzchni zbiornika powłoka również poprawia ochronę antykorozyjną

zbiornik toroidalny przed zabezpieczeniem

Zdjęcie powyżej przedstawia zbiornik LPG zewnętrzny podwieszany, po zamontowaniu przed nałożeniem powłoki zabezpieczającej.

zbiornik toroidalny przed zabezpieczeniem

Tu widać ten sam zbiornik LPG zewnętrzny podwieszany, który po montażu pokryty został środkiem zabezpieczającym.

 

zbiornik toroidalny przed zabezpieczeniem

Zdjęcie powyżej przedstawia mocowanie zbiornika pokryte powłoką zabezpieczającą.

 

Zainteresowanych szerszymi wiadomościami na temat zbiorników LPG, np. dostępnych pojemności, możliwości montażu, cenie wymiany zbiornika na nowy lub innych.