Naprawa pojazdów

W ramach naszej działalności zajmujemy się także naprawą pojazdów osobowych , dostawczych i ciężarowych. W naszym serwisie mogą Państwo liczyć na pomoc niezależnie od tego, jakiej marki jest Wasz pojazd. Nasi mechanicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu są w stanie dokonać napraw w autach każdego rozmiaru. Co więcej, dzięki temu, że od wielu lat zajmujemy się pracą przy pojazdach osobowych i ciężarowych, to doskonale znamy ich konstrukcję i wiemy, które elementy mogą być narażone na uszkodzenie lub zużycie.

Mogą mieć Państwo pewność, że przed przystąpieniem do pracy dokładnie zbadamy stan wszystkich podzespołów i poinformujemy Was o awariach, jakie dostrzeżemy. Następnie ustalimy z Wami, z jakich części skorzystać, by dokonać napraw. Kolejnym krokiem będzie wymiana uszkodzonych elementów i przetestowanie ich prawidłowego działania. Możecie być pewni, że wszystkie zadania zostaną wykonane przez nas terminowo, dzięki czemu Wasze auto będzie mogło szybko wrócić do pracy!

Dlaczego warto naprawiać samochody w naszym warsztacie?

Jeśli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z usług naszego warsztatu, to dowiedzcie się, dlaczego warto nam zaufać. Jako prawdziwi specjaliści w dziedzinie mechaniki samochodowej jesteśmy przygotowani do pracy przy autach każdej marki. Do wykonywanych zadań podchodzimy skrupulatnie, więc nie dopuścimy do tego, by pominąć jakąś awarię. Co więcej, do pracy staramy się wykorzystywać najlepsze dostępne części i płyny eksploatacyjne, dzięki czemu po dokonaniu wymiany, Wasze auto będzie prawidłowo działało przez długi czas. Dodatkowo przed rozpoczęciem pracy ustalimy z Wami wszystkie szczegóły, dzięki czemu w pełni przygotujecie się na koszty związane z naprawą auta.

Poniżej skrócony zakres naszych usług:

  • pełna mechanika samochodowa,
  • serwis i naprawa klimatyzacji,
  • elektryka samochodowa,
  • diagnostyka komputerowa,
  • pomiary mocy i strojenie instalacji gazowych na hamowni podwoziowej,
  • obsługa i odbiory TDT zbiorników CNG