Naprawa samochodów Miszewo – warsztat samochodowy Miszewo, Leźno

Dla prawidłowej jazdy samochodem z instalacją gazową, szczególnie ważne jest
wykonywanie okresowych przeglądów technicznych zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po:

 • pierwszy (bezpłatny dla klientów naszej firmy) wykonujemy po przebiegu 1000-1500 km od chwili zamontowania instalacji gazowej;
 • kolejne, co 15 000 km lub minimum raz w roku.

Podczas serwisu w naszym zakładzie zamontujemy w Waszych samochodach najwyższej jakości filtry poliestrowe które zapewnią bezawaryjną pracę instalacji LPG (w przeciwieństwie do większości zakładów montażu stosujących tanie filtry papierowe psujące instalacje).

Elektryk samochodowy Miszewo – dlaczego warto dbać o regularny serwis?

Nie należy zaniedbywać serwisów instalacji gazowych ponieważ mają one duży wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji samochodu, podczas ich wykonywania jesteśmy w stanie wykryć zbliżające się awarie elementów instalacji a także silnika co zapobiega nieplanowanym awariom i kosztom.

W czasie przeglądu kontrolujemy funkcjonowania instalacji:

 • sprawdzamy parametry pracy układu gazowego;
 • kontrolujemy emisję spalin;
 • wymieniamy filtry fazy ciekłej oraz lotnej;
 • korygujemy spalanie jeśli jest wymagane;
 • sprawdzamy stan przewodów oraz elementów oraz ich mocowanie;
 • sprawdzamy szczelność całego układu;

Szczególnie ważna jest wymiana filtrów. Zabezpieczają one przed rozregulowaniem się samochodu, nie tylko na gazie, ale także na benzynie. Kontakt i aktualne godziny pracy zakładu. SPRAWDŹ!

Eksploatując samochód z zamontowaną instalacją gazową powinniśmy mieć na uwadze, że jest to pojazd dwu-paliwowy i trzeba zapewnić w pierwszej kolejności prawidłową pracę silnika na benzynie, aby mógł on poprawnie pracować i osiągać pełną moc w czasie jazdy na gazie! Osoby ,które dopiero co kupili samochód z gazem mogą być zainteresowani szerszymi poradami z zakresu eksploatacji samochodu z instalacją gazową.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA LEŹNO, MISZEWO

Diagnostyka komputerowa pojazdów, kasowanie błędów.

Komputerowa diagnostyka samochodu pozwala na szybką diagnozę i odczyt informacji o stanie poszczególnych elementów. Jest to obecnie najszybszy sposób diagnozy samochodów. Znacząco przyspiesza proces samej naprawy a tym samym zmniejsza koszty i eliminuje prawdopodobieństwo wymiany sprawnych elementów.

Diagnostyka komputerowa samochodu Miszewo, Leźno – nasza oferta:

 • diagnostyka sterowników wszystkich układów pojazdu
 • identyfikacja i usuwanie usterek
 • pomiary wartości rzeczywistych
 • kodowanie modułów
 • kasowanie inspekcji serwisowych

Dysponujemy najnowszym sprzętem firmy BOSCH KTS 340 z interfejsami do prawie każdego samochodu.

Do współpracy zapraszamy warsztaty oraz mechaników hobbystów.

Diagnostyka samochodowa Miszewo - Hamownia podwozia

Hamownia podwoziowa

W naszym warsztacie posiadamy hamownię podwoziową (MAHA LPS 3000 do 440 KM), dzięki której jesteśmy w stanie wykonywać wiele pożytecznych usług. Urządzenie to jest przystosowane do pracy z samochodami ciężarowymi, którymi zajmujemy się na co dzień. Dzięki temu, że posiadamy hamownię podwoziową mamy możliwość sprawdzać stan techniczny silnika i innych podzespołów, a także wprowadzać modyfikacje mające na celu usprawnienie wydajności i niezawodności.

Przy użyciu hamowni podwoziowej przeprowadzamy symulację jazdy po mieście, autostradzie i w innych warunkach. Pozwala nam to dokładnie sprawdzić, jakie parametry zapewnia silnik przed i po modyfikacjach. Co więcej, hamowania doskonale sprawdza się do tego, by zoptymalizować pracę instalacji LPG, CNG i LNG. Dzięki symulacjom jesteśmy w stanie dostroić pracę systemów sterujących dostarczaniem paliwa i ustawić je tak, by zachować idealny balans pomiędzy osiągami a ekonomią.

Jak działa hamownia podwoziowa? – Warsztat samochodowy Miszewo

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak działa hamownia podwoziowa, to chętnie zaprezentujemy Wam ją na żywo w naszym warsztacie. Jest to urządzenie, które służy do pomiaru wydajności silnika i innych podzespołów. Testu dokonuje się poprzez najechanie napędzanymi kołami auta na rolki i przeprowadzenie symulacji jazdy po mieście lub z dużą prędkością. Urządzenie jest naszpikowane czujnikami, a także sam pojazd jest podłączony do specjalistycznego komputera. Po przeprowadzeniu kilku prób można zaobserwować, jaka jest moc i moment obrotowy silnika i w jakich zakresach sprawuje się on najlepiej. Następnie wprowadzane są modyfikacje mające na celu optymalizację jego pracy!

Nasz zakład montażu dysponuje hamownią podwoziową niemieckiej firmy Maha wiodącego producenta hamowni podwoziowych na świecie.

Na hamowni podwoziowej regulujemy instalacje gazowe , wykonujemy pomiary mocy oraz tuning samochodów, wykonujemy nowe opracowania do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Diagnostyka komputerowa silnika Miszewo – ceny usług

Cena pomiaru mocy na hamowni podwoziowej 200 zł brutto.

Cena regulacji instalacji gazowej na hamowni podwoziowej 350 zł brutto za godzinę.

 

Elektryk samochodowy Miszewo – zapraszamy!

Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia nas osobiście w warsztacie!

Naprawa samochodów MiszewoDiagnostyka komputerowa LeźnoECO-PALDiagnostyka komputerowa silnika LeźnoDiagnostyka komputerowa samochodu Miszewo