logo
Miszewo, ul. Księdza Franciszka Okroya 22
poniedziałek – piątek 8.00-18.00, sobota 9.00-14.00
tel. 58 684 85 49,606 794 329, 503 448 695
e-mail:
 

 

WIEDZA O LPG - Publikacje


 
karty płatnicze

Hummer - to nazwa cywilnej wersji terenowego samochodu HMMWV, stworzonego dla potrzeb Armii Stanów Zjednoczonych. Kultowe, masywne, amerykańskie auto rozpowszechnione głównie przez Arnolda Schwarzenegera. Pierwszy pojazd cywilny wykonano na jego szczególną prośbę. Hummer H2, tak jak Hummer H1, jest w Polsce samochodem ciężarowym, gdyż jego masa dopuszczalna całkowita wynosi 3900 kg.


1 2 3 

Ile takich wozów jest w Polsce?

Kilka. W trójmieście są firmy które mają w swojej ofercie wynajem limuzyn jednak Vips Stars to prawdopodobnie jedyna firma która oferuje limuzynę marki Hummer. Na pewno pojedyncze egzemplarze jeżdżą jeszcze w innych większych miastach. Ten z pewnością należy do jednych z najdłuższych w Polsce.

Hummer ma wiele zalet: mocny silnik, masywny oryginalny wygląd, duże rozmiary błyszczących, chromowanych felg i duża ilość elementów chromowanych w nadwoziu. To charakterystyczne cechy amerykańskich marek. Jest jednak nieprzyzwoicie drogi. Adresowany do zwykłych ale wciąż bogatych klientów. Wyposażony jest we wszystko co może podnieść komfort jazdy: podgrzewane skórzane fotele, klimatyzacja, otwierany dach, system audio, komputer pokładowy.

Dlaczego właśnie Hummer?

Chcemy, być wyjątkowi. Naszym zdaniem klient powinien otrzymać to co najlepsze. Wyobraź sobie ślub swoich marzeń ten jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu. Taka uroczystość wymaga odpowiedniej opraw.”

Hummer to samochód unikalny ze względu na swoje ponadprzeciętne gabaryty stwarza szeroki zakres możliwości .Klienci maja do dyspozycji 2 barki,3 telewizory plazmowe,3 konsole Playstation 2, stroboskopy, lasery. Z takim wyposażeniem staje się doskonałym narzędziem przy obsłudze różnego rodzaju imprez.

Żarłoczny kolos.

Wysoka kultura pracy zapewnia bardzo dobre osiągi silnika. Nie ma jednak co liczyć na niskie spalanie. Przy spokojnej jeździe rzadko wynosi poniżej 20 l benzyn, przy ostrzejszej bez problemu sięga 25 l.

Co skłoniło Państwa do montażu instalacji i dlaczego w firmie Eko-Pal w Miszewie?

„Na montaż instalacji gazowej namówił nas kolega Maciek Olszewski. Najpierw umówiliśmy się na dobór instalacji gazowej, potem wszystko potoczyło się szybko. W czwartek odbył się montaż, krótkie szkolenie z obsługi samochodu na gazie, a w sobotę już pierwsza trasa na LPG. Krótko mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Koszty eksploatacji zmniejszyły się znacznie.” mówi Katarzyna Puwalska - właścicielka firmy Vips Stars.

Zastanawiasz się nad instalacją LPG do swojego HUMMERA?

Oferta Auto Gaz-u w Miszewie, który jest autoryzowanym zakładem Elpigaz, dostosowana jest do większości modelów marki HUMMER, bez względu na pojemność i moc silnika. Nasze instalacje spełniają wszystkie aktualne potrzeby i wymagania rynku motoryzacyjnego.

Nie wiesz jak do nas dojechać?
KLIKNIJ i zobacz na mapce.

Jeżeli interesuje Cię cena instalacji gazowej możesz stąd od razu przejść na stronę z formularzem i przesłać do nas zapytanie

ZAMÓW AKTUALNĄ WYCENĘ !

Niezawodna jazda na gazie to zadanie do, którego jesteśmy doskonale przygotowani.

Zapraszam
mgr inż. Dariusz Wnuk


Galeria
Hummer H2


4 5 6 7 8 9