logo
Miszewo, ul. Księdza Franciszka Okroya 22
poniedziałek – piątek 8.00-18.00, sobota 9.00-14.00
tel. 58 684 85 49,606 794 329, 503 448 695
e-mail:
 

 

OFERTA


 
karty płatnicze

1.  Elpigaz Stella OBD - sekwencyjny wtrysk gazu IV generacji do aut z silnikiem 3, 4 , 5, 6 oraz 8 cylindrowych z systemem EOBD / OBDII, z wtryskiem wielopunktowym benzyny do kolektora ssącego wyposażonych w sondę lambda. Instalacja gazowa z linii EXCLUSIVE, przeznaczona do wybranych samochodów z roku 2005 i młodszych. Zobacz aktualną promocję

2.  Elpigaz Stella Polare - sekwencyjny wtrysk gazu IV generacji do aut silnikiem 3 i 4 cylindrowych z wtryskiem wielopunktowym, z doładowaniem (turbo) oraz bez, o mocy do 200 KM. Instalacja gazowa z linii COMFORT, przeznaczona do wybranych samochodów z roku 2005 i starszych. Teraz również możliwość zastosowania wtryskiwaczy I-Plus Arco wydłużonym przebiegu powyżej (100 tys.km). Zobacz aktualną promocję

3. Wtrysk bezpośredni FSI, TSI, TFSI - Jesteśmy najbardziej zaawansowanym w tej dziedzinie zakładem montażu w kraju, jesteśmy pierwszym zakładem w Polsce który zaczął wykonywać  adaptacje samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny i jesteśmy w stanie wykonać adaptację na LPG aut które nie występują na liście producentów , piszemy własne oprogramowanie na naszej hamowni podwoziowej.

4. Instalacje z 115 EKG ONZ - Instalacje gazowe z Regulaminem 115 przeznaczone są do wybranych samochodów z homologacją M1 i N1, które na stałe zarejestrowane są poza granicami Polski.

5. Galeria aut z LPG

Cena instalacji LPG uzależniona jest zarówno od ilości cylindrów, mocy silnika oraz od rodzaju instalacji gazowej. Wypełnij  specjalnie do tego przygotowany formularz i prześlij do nas niezobowiązujące zapytanie. Wybierzemy najlepszą instalacje LPG do Twojego samochodu. 

ZAMÓW AKTUALNĄ WYCENĘ !
 W zakładzie Eko-Pal, Auto Gaz, ul. Ks. Franciszka Okroya 22 ( dawniej Miszewo 98 )  możesz kupić na raty każdy oferowany towar i usługę.  Istnieje możliwość otrzymania kredytu na dowód osobisty.

Zobacz też:

a) Kiedy stosujemy sekwencyjny wtrysk gazu?  Samochodowa instalacja gazowa IV generacji to bardzo nowoczesna konstrukcja, w której wyeliminowano różnice w dynamice i mocy silnika zasilanego gazem i benzyną. 

b)  Zbiorniki LPG toroidalne -  w kształcie koła pojazdu, to aktualnie najczęściej stosowany typ zbiornika. Montowane są w miejscu koła zapasowego w podłodze bagażnika lub podwieszane do pojazdu.

c) Diesel na gaz - DEGAmix to obecnie najbardziej zaawansowana instalacja gazowa do samochodów z silnikiem Diesla.

 

 

 

ZAMÓW AKTUALNĄ WYCENĘ !