logo
Miszewo, ul. Księdza Franciszka Okroya 22
poniedziałek – piątek 8.00-18.00, sobota 9.00-14.00
tel. 58 684 85 49,606 794 329, 503 448 695
e-mail:
 

 

DIESEL NA GAZ - DEGAmix


 
karty płatnicze

DEGAmix to obecnie najbardziej zaawansowana instalacja gazowa do samochodów z silnikiem Diesla, skontaktuj się z nami.

Firma ELPIGAZ jako pierwsza w Polsce wprowadziła instalację LPG pod nazwą DEGAmix, do zasilania silników wysokoprężnych, czyli diesli.  To innowacyjne rozwiązanie polega na zasilaniu pojazdów z silnikami wysokoprężnymi jednocześnie dwoma rodzajami paliwa - olejem napędowym  oraz gazem LPG lub CNG. System zasilania  DEGAmix  pozwala obniżyć koszty eksploatacji pojazdu o ok. 10-25% dzięki zmniejszeniu zużycia ON przy podaniu w jego miejsce LPG lub CNG, które są znaczenie tańsze od oleju napędowego. 

DEGAmix to Diesel and Gas Mixture – czyli Dual Fuel system, który może być stosowany w szerokiej gamie silników wysokoprężnych, wolnossących, z turbo i Comon Rail niezależnie od ich przeznaczenia. Jest pierwszą instalacją na polskim rynku posiadającą wszelkie niezbędne homologacje do stosowania w szerokiej gamie pojazdów:

degamix nagroda

System DEGAmix został wyróżniony nagrodą INPRO 2011 na Międzynarodowych Targach Gazowych GasShow przyznawaną producentom najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów w branży autogazu.

 

źródło: Elpigaz