Oferujemy profesjonalny Chiptuning aut osobowych i dostawczych . Wszystkie auta stroimy na profesjonalnej hamowni podwoziowej niemieckiej firmy Maha.

Chip Tuning jest to usługa polegająca na modyfikacji (optymalizacji) oprogramowania komputera silnika (ECU) w celu zwiększenia sprawności silnika, a co za tym idzie zwiększenia mocy i momentu obrotowego.

Producenci samochodów nie stroją indywidualnie każdego samochodu schodzącego z taśmy produkcyjnej, dlatego zostawiają zazwyczaj spory zapas wytrzymałościowy dla swoich silników. Dzięki temu jesteśmy w stanie, podchodząc indywidualnie do każdego modelu, bez zmniejszenia żywotności silnika znacząco zwiększyć jego moc.

 

Oferujemy dwa rodzaje modyfikacji:

  • Modyfikacja Eko – Nastawiona głownie na maksymalną oszczędność paliwa. W zależności od modelu i stylu jazdy kierowcy możemy zmniejszyć spalanie w granicach 0,5-1,5l na 100km w samochodach osobowych i dostawczych oraz od 1l do nawet 5l na 100km w samochodach ciężarowych i ciągnikach rolniczych.
  • Modyfikacja Power – Najczęściej wybierana przez klientów. Nastawiona głównie na uzyskanie maksymalnej wydajności z silnika. Jesteśmy wstanie bezpiecznie podnieść moc i moment obrotowy nawet do 30%.

Jak to robimy:

1). Pierwszą operacją jaką wykonujemy jest diagnostyka pojazdu dzięki której możemy ocenić czy silnik jest w dobrym stanie technicznym oraz czy wszystkie czujniki i podzespoły działają prawidłowo.

2) Pierwszy pomiar na hamowni i diagnostyka auta (logowanie parametrów silnika).

3) Odczyt oryginalnego oprogramowania z komputera silnika (ECU).

4) Modyfikacja odczytanego oprogramowania (indywidualne strojenie) na podstawie wykresu z hamowni i logów.

5) Programowanie komputera silnika (ECU) przy użyciu zmodyfikowanego oprogramowania.

6) Pomiar na hamowni i weryfikacja osiągniętych przyrostów.

7) Ewentualna korekta oprogramowania, ponowne programowanie ECU i pomiar na hamowni.

 

Umów się na usługę już dziś. Czas wykonania usługi to około 3-4 godziny na miejscu.

Dla naszych klientów oferujemy bezpłatne auto zastępcze (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

GWARANCJA 2 LATA!!!
Każdy samochód strojony jest indywidualnie.